Video Blog’lar
Menü
05Oca

Lassa’nın yeni reklam filmleri yayında!

Lassa'nın yeni reklam kampanyasının mottosu olan 'Sağlamsa Lassa' fikri, tüketiciler ile yapılan araştırmalar sonucunda ortaya çıktı. Araştırma sonuçları, Lassa'nın Türkiye'deki yol koşullarına dayanıklılığı ve sağlamlığının en önemli özelliklerinden birkaçı olduğunu kanıtladı.

Kampanya içerisinde Dünya Serbest Dalış Şampiyonu Şahika Ercümen ve Türkiye'ye sayısız birincilik kazandırmış olan Dünya Bilardo Şampiyonu Semih Saygıner yer aldı. Ortak özellikleri marka özüyle paralellik gösteren, zorluklar karşısında başarıyla yola devam edebilmiş, kendi ayakları üzerinde sağlam bir şekilde durabilmiş ve Türkiye'yi başarılı bir şekilde temsil etmiş isimler olmaları.

Reklam kampanyaları içerisinde yer alan isimlerin birçok başarısı bulunuyor:

Semih Saygıner 25 kez Türkiye Grand Prix'ini kazandı ve 2004 yılında Süper Kupa şampiyonu oldu. Dünyada yılın oyuncusu ödülünü ise 2004 yılında aldı.

Şahika Ercümen'in ise 1998'den beri katıldığı yüzme ve sualtı müsabakalarında, ulusal ve uluslar arası 100'ün üzerinde madalyası, 2011 yılında Serbest Dalış 110 metre Buz Altı Yatay Dalış kategorisinde Dünya Rekoru bulunuyor.

Sektöründe birçok ilke imza atmış olan Lassa'nın da birçok başarısı bulunuyor. 1979 yılında Türkiye'de ilk kez çelik kuşaklı radyal binek lastiği üretimini gerçekleştirdi. 1995 yılında Türkiye'nin ilk bayi "On-Line" bilgi sistemi kuruldu. 2003 yılında Türkiye'nin ilk "W" hız sınıfı (270 km/h) ultra yüksek performans lastiği Lassa Impetus Sport üretildi. 2000 yılında ise lastik pazarında bir ilk olan "Yol Yardımı Hizmeti" hayata geçirildi.

Lassa’nın son filmlerinde, Semih Saygıner ve Şahika Ercümen, hayatın zorlu yollarında, her türlü engeli aşarak yürümeye devam ederken yolculukları boyunca bir Lassa’nın onlara eşlik ettiği gösteriliyor. Reklam filmlerinin jingle'ını ise Mazhar Alanson seslendiriyor.

6 yorum var. Siz de yorum yapmak ister misiniz?

 1. YUSUF ULUCAMKIRAN

  merhaba sayın yetkililer son derece mükemmel bir reklam yapmışsınız çok etkileyici buldum güven verici süper

 2. ergun yaka

  harika olmuş tebrikler

 3. RASIM MUTLU

  ELINIZE EMEGINIZE SAĞLIK TEBRIKLER

 4. NURİ BEZGEN

  Çok değişik, o kadar da etkileyici!

 5. Ali Kılıç

  Çok başarılı buldum…tebrikler

 6. CİHAN YILDIRIM

  çok güzel düşünülmüş etkileyici bir reklam emeği geçen herkezin eline sağlık.

Siz de yorum yapın

* Ad - soyad bilgisinin girilmesi zorunludur

* Mesajınızı giriniz.